Hydraulické stroje a zařízení s.r.o.
IČO 26911230 · Svitavská 500/7, 67801 Blansko
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 0/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Insolvence-100 b.
- Zveřejněná účetní závěrka-50 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceANO
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2017
- Stáří firmy22 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Na stejné adrese sídlí 17 firem.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy v insolvenčním rejstříku, firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Hydraulické stroje a zařízení s.r.o.
Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26911230, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2004. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Svitavská 500/7, 67801 Blansko, kde je zapsáno i dalších 16 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč.
Prověření firmy Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Hydraulické stroje a zařízení s.r.o.
- Jaké má firma Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. v insolvenci?
- Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. má záznam v insolvenčním rejstříku ČR. Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. působí?
- Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. působí na trhu 22 let.
- Zveřejnila firma Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Hydraulické stroje a zařízení s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2017.
Firmy na stejné adrese
- RAPUR s.r.o.IČO 26956594
- LAprint s.r.o.IČO 28328663
- TTG LOGISTICS s.r.o.IČO 29303524
- TTG CZECH s.r.o.IČO 04469488
- Vertical energy s.r.o.IČO 05645115
- ERAL - Les s.r.o.IČO 07481632
- N&N DOPRAVA s.r.o.IČO 07533799
- Milan Peša s.r.o.IČO 08093156
Podobné firmy v okolí
- KLAMOVA HUŤ s.r.o.IČO 26946998
- RAPUR s.r.o.IČO 26956594
- BLANESTA, s.r.o.IČO 26957582
- Matějovo pekařství ZP a.s.IČO 27165906
- TOPCOAT s.r.o.IČO 26905086
- KOVOVÝROBA KYZLINK, s.r.o.IČO 26902001
- GMW-měřicí technika,s.r.o.IČO 26266008
- Tramex Rail s.r.o.IČO 26246422
Další prověřené firmy
- SORA nábytek, s.r.o.IČO 26911060
- ALBRECHT Karel s.r.o.IČO 26911086
- Service & Support spol. s r.o.IČO 26911183
- GLOBART s.r.o.IČO 26911221
- RUBBER PRODUCTS, s.r.o.IČO 26911329
- RIMETZ, s.r.o.IČO 26911396
- INPROV, s.r.o.IČO 26911418
- PAVLOF s.r.o.IČO 26911442